XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2024 r.

1. Dziś przeżywamy XVI niedzielę w ciągu roku.
  2. W czwartek, 25 lipca, przypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. W naszej parafii poświęcenie pojazdów w następną niedzielę, 28 lipca, po każdej Mszy św. Przy tej okazji można złożyć ofiarę dla polskich misjonarzy w ramach akcji ‘Miva Polska’.
  3. Trwają zapisy do duchowej grupy pielgrzymów, którzy swoimi modlitwami wspierają Wrocławską Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy 3 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  4. Drodzy Parafianie, przypominamy, że w naszej parafii niedzielne Msze święte w lipcu i sierpniu odprawiane są o godz. 8.00, 9.00, 10.00. 11.00 i 20.00.
  5. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.
  6. Informujemy, że są wolne intencje mszalne, zwłaszcza w tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św.

Do sakramentalnego związku małżeńskiego pragną przystąpić:
Zapowiedź II:
Marcin Paweł STRUSKI, zam. Wrocław
Marta Kinga TRZEŚNIEWSKA, zam. Wrocław
Rafał Łukasz FILIPCZAK, zam. Wrocław
Marta DŁUGOSZEK, zam. Wrocław
Krzysztof Tadeusz ŻURAWSKI, zam. Wrocław
Edyta SOBIŃSKA, zam. Wrocław
Marcin Przemysław DĄBROWSKI, zam. Mnichowice
Daria Wioletta Maria KRZYWICKA, zam. Wrocław

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:|
+ Wiesława (f) CHUDZIK