XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024 r.

1. Dziś przeżywamy XIV niedzielę w ciągu roku. Jest to pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W tym tygodniu, w środę, przypada 10-ty dzień miesiąca. Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące i modlitwy do naszego patrona, św. Wawrzyńca o godz. 18.00.
  3. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00. Zapraszamy.
  4. Za tydzień II niedziela miesiąca. Tradycyjnie taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za każdy dar serca dziękujemy.
  5. Można się już zapisać do duchowej grupy pielgrzymów, którzy swoimi modlitwami wspierać będą Wrocławską Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy już 3 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  6. Drodzy Parafianie, informujemy, że w naszej parafii Msze święte w lipcu i sierpniu odprawiane są o godz. 8.00, 9.00, 10.00. 11.00 i 20.00. Nie ma Mszy świętych o godz. 12.00 i 19.00.
  7. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.
  8. Informujemy, że są wolne intencje mszalne, zwłaszcza poranne. Zachęcamy do zamawiania Mszy św.

Zapowiedzi przedślubne
Do sakramentalnego związku małżeńskiego pragną przystąpić:
Zapowiedź III:
Bartłomiej Krzysztof GARGAŁA, zam. Wrocław
Gabriela Maria KARBOWNICZYN, zam. Wrocław
Zapowiedź III:
Kohei IWATA, zam. Wrocław
Natalia ŁASZKIEWICZ-IWATA, zam. Wrocław
Zapowiedź II:
Hubert JAKUBOWSKI, zam. Wrocław
Aurelia SOTKOWSKA, zam. Wrocław
Zapowiedź II: